TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından yürütülen “2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” 2022/1 dönemi kapsamında yapılan başvuruların destek sonuçları açıklandı. Fakültemiz Hemşirelik Bölümü ile Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencilerinin yürütücüsü olacağı öğretim elemanlarımızın danışmanlığındaki 6 proje kabul edilmiştir. 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı için TIKLAYINIZ
“2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” 2022/1 Sonuçları Açıklandı.
![](https://sbf.ebyu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/11/c09a29ac-33ee-4b2d-a3fe-750e03a8cad5-1568x882.jpg)