Fakültemiz 2022-2023 eğitim-öğretim yılı bahar dönemi Kariyer Yolculuğu Etkinleri-1 kapsamında Hemşire Rabia GÜVEN’nin “Bu Senin Yolculuğun Neye İnanırsan “O” Olursun: Kariyer Yolculuğunda Bir Başarı Hikayesi” konulu sunumu ile Fakültemiz akademik personel ve öğrencilerin katılımıyla webinar gerçekleştirildi.
Bu Senin Yolculuğun Neye İnanırsan “O” Olursun: Kariyer Yolculuğunda Bir Başarı Hikayesi konulu webinar gerçekleştirildi.
![](https://sbf.ebyu.edu.tr/wp-content/uploads/2023/06/PHOTO-2023-06-15-22-29-22.jpg)